Bir mekan ile ilgili düşünceler o mekanın tuvalet ve lavabolarına göre anında değişebilir. Güzel şekilde dekore edilmiş bir restoran, kafe Hizmetinden memnun olduğunuz bir hastane ve aklınıza gelen diğer tüm mekanlarda umumi tuvaletlerin temiz olması ve güzel kokması her zaman artı değerdir. Günde yüzlerce insanın kullandığı bu ortamlarda ne kadar temizlik yapılsa da bazen kötü kokunun önüne geçmek zordur.

Kokunun yerini değiştirmeyin, hapsedin.

Sıradan püskürtmeli koku otomatları içeriğindeki itici gazlar ile kokuyu sadece iterler ve belli bir mesafe ortamdan uzaklaştırmaya çalışırlar. Kapalı ortamlarda kısa süreli bir koku sağlayarak etkisini zamanla kaybederler. Ürünlerimizde ise jel halinde ve yapışkan koku kartuşları hava motorları vasıtası ile dışarı çıkarılıv ve kötü koku moleküllerini itmek yerine yapışkan yapısına hapseder. Böylece kalıcı kokulandırma sağlanmış olur. 

Güzel bir marka isminiz, logonuz, kurumsal renkleriniz ve kurumsal kimliğiniz hazır. Peki ya kurumsal kokunuz? Müşterilerinizin mağazalarıza yada ofisinize geldiğinde sadece size özel ve başka hiçbir yerde rastlayamayacakları bir kokuyla karşılanmasını ister misiniz? 

Öyleyse logonuz ve isminiz gibi şirketinizi yansıtan özel bir koku ile kurumsal kimliğinize koku kimliği de eklemeyi ihmal etmeyin.

 

Koku unutulmaz !

Araştırmalara göre görsel algıdan sonra zihnimizde oluşan resmi belirleyen en önemli unsur koku. İnsanlar ilk olarak gördüklerini ondan sonra da hissettikleri kokuyu unutmuyorlar. Bu sebeple size özel bir koku müşterilerinizin akıllarında yer edinmenizi sağlayacak ve unutulmayacaksınız.

© 2016 CSSCompany Tüm hakları saklıdır.

T: 0850 441 4 277  M: info@csscompany.com.tr

Kullanım Koşulları  |  Franchising  |  S.S.S  |  Neden Biz ?