1/4

Uygulama Alanları

Ev - Ofis

Cafe - Restoran

Otel - Yurt

Hastane

Spor Salonu

Mağaza - AVM

Kamu Binaları

Umumi WC

Tanıtım filmi

Koku makinesi,koku makinası,koku cihazı,scento,mağaza koku,scentlinq , kokulandırma,kurumsal koku,işyeri koku,profesyonel koku,buharlı koku makinesi

Bir CSS otomatı bilinen püskürtmeli parfüm otomatlarına göre 72 kat daha uzun süreli ve kalıcı kokulandırma sağlar. Ayrıca alkol, itici ve yanıcı gazlar içermediğinden çevreye ve sağlığınıza zarar vermez. Aylar boyunca doğal bitki özlü içeriği ile mekanlarınız'ın tek bir noktadan tümünü kapsayacak şekilde mis gibi kokmasını sağlar.

70 kat fazla süre

daha etkili koku

Koku kartuşlarımız özel bir teknik ile nano teknolojisi kullanılarak üretilir. Yoğunlaştırılmış koku kapsül içinden cihazın hava sistemi ile ortama yayılır. Yani ürünlerimizde sağlığa zararlı itici gazlar, yanıcı gazlar, alkol ve türevleri bulunmaz. Astım, nefes darlığı hastaları da dahil olmak üzere herkes tüm ortamlarda güvenle kullanılabilir.

Koku makinesi,koku makinası,koku cihazı,scento,mağaza koku,scentlinq , kokulandırma,kurumsal koku,işyeri koku,profesyonel koku,buharlı koku makinesi

Mağazanıza, ofisinize , Alışveriş merkezinize gelen müşterilerin sadece sizin iş yerinizde hissedebilecekleri özel bir koku olmasını ister miydiniz?  Koku insan zihninde en önemli hatırlama ve harekete geçirme etkenlerinden biridir. Siz de size özel kokunuz ile müşterilerinizin zihninde yer edebilir kurumsal kimliğinize koku pazarlamasını da ekleyebilirsiniz.

KURUMSAL REFERANSLARIMIZ

1/4

© 2016 CSSCompany Tüm hakları saklıdır.

T: 0850 441 4 277  M: info@csscompany.com.tr

Kullanım Koşulları  |  Franchising  |  S.S.S  |  Neden Biz ?

yorum5